aktualu
parapija
šventovė
mažoji bažnyčia
adoracija
sakramentai
ekskursijos
ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais
9.30, 11, 12.30, 18 val.

Šiokiadieniais
18 val.

Užsisakykite
    
   
   
   
       
   
 
 
 

SEKMADIENIO SKELBIMAI

2022-01-23

  • Šiandien  švenčiame  Dievo Žodžio sekmadienį.
  • Šiandien   12.00 val. konferencijų salėje kviečiame į Sinodinio kelio III susitikimą, tema „ŠVENTIMAS“. Bazilikoje yra dalinamos anketos šia tema. Atsakant į keletą klausimų, išsakant savo nuomonę apie Bažnyčią, jos Misiją, šiuolaikiniame pasaulyje, prašome anketas užpildyti. Užpildytas anketas, galite atsinešti į susitikimą  (pasidalinsime įžvalgomis) arba įmesti į anketų dėžutę. Anketos anoniminės. Nuoširdžiai dėkojame. Primename, kad veikia „Asmeninių įžvalgų pateikimo anketa“ internetiniame puslapyje: sinodas.katalikai.lt,anketa. Atsakymai bus taip pat analizuojami ir įtraukti į vyskupijų įžvalgų apibendrinimus.
  • Sausio 24 d. Bažnyčia mini Šv. Pranciškų Salezą, vyskupą, Bažnyčios mokytoją, sausio 25 d. šv. Pauliaus, apaštalo,  Atsivertimas.
  • Sausio 27 d. Pal. Jurgio Matulaičio gimimo dangui 95-osios metinės. Minėjimas Marijampolės šv. arkangelo Mykolo bazilikoje.
  • Tikinčiųjų žiniai, jeigu mirė Jūsų artimas žmogus, laidotuvių dienoje yra galimybė į bažnyčią atnešti karstą ar urną. Jums patogiu laiku yra aukojamos šv. Mišios už velionį. Primename, kad bažnyčioje specialiomis apeigomis pagerbiami mirusio žmogaus kūnas arba pelenai.
  • Kviečiame įsigyti žurnalus „Artuma“, „Kelionė su Bernardinais“, meditacinę knygelę "Žodis tarp mūsų“, laikraščius XXI amžių ir „Prisikėlimą“.
  
 

 

   
    spacer      
   
© Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, 2007–2021
   
Į Jono Pauliaus II piligrimų kelią