aktualu
parapija
šventovė
mažoji bažnyčia
adoracija
sakramentai
ekskursijos
ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais
9.30, 11, 12.30, 18 val.

Šiokiadieniais
18 val.

Užsisakykite
    
   
   
   
       
   
 
 
 

SEKMADIENIO SKELBIMAI

PARAPIJOS SKELBIMAI 2023 12 03

Gruodžio 3-iąją švenčiame I Advento sekmadienį. Keturių savaičių Advento laikas skirtas malda ir gerais darbais pasirengti šventų Kalėdų – Jėzaus Kristaus Gimimo – šventėms. Kviečiame kiekvieną advento dieną pašvęsti žvelgiant į Kristaus atėjimą. Parapija paruošė Advento laikotarpio apmąstymus kiekvienai advento dienai, kurie Jus pasieks į Jūsų elektroninio pašto dėžutę.
Norint juos gauti kviečiame užsiprenumeruoti naujienlaiškį parapijos internetinėje svetainėje, taip pat po Mišių galite tai padaryti bažnyčios gale užpildant atitinkamą formą. 
O tiems, kurie nesinaudoja internetu, prašome palikti savo kontaktus ir Jūsų lauks spausdinta apmąstymų versija, apie kurios parengimą informuosime trumpąja (SMS) žinute ar skambučiu. 

Pirmąjį Advento sekmadienį laiminami kalėdaičiai, advento vainikai ir žvakės. Kalėdaičius galima įsigyti Mažojoje bažnyčioje iki 15.00 val. ir parapijos raštinėje prie Bazilikos raštinės darbo laiku. 

Caritas kviečia dalyvauti jau prasidėjusioje kasmetinėje akcijoje „GERUMAS MUS VIENIJA“ ir įsigyti žvakelių bei taip paremti Carito misiją tarnaujant vargstantiesiems. Surinktos aukos pasitarnaus sunkumus patiriančioms šeimoms, ligoniams, vienišiems, senyvo amžiaus, nelaimų ištiktiems žmonėms. 
Šiandienos Mišių rinkliava Caritas reikmėms
Šiandien galima įsigyti Bazilikos gale naują Žurnalo Kelionė numerį. 

Gruodžio 3 d. po 18.00 val. bus pristatytas Šiaulių vyskupo Eugenijaus Bartulio parengtas ateinančių metų katalikiškas kalendorius tema „Šventas Apaštalas Paulius Turkijoje.” Renginio metu bus galimybė įsigyti kalendorių. Maloniai kviečiame į susitikimą. 

Gruodžio 10 d., sekmadienį, mūsų bazilikoje ir Mažojoje bažnyčioje, prieš ir po Šv. Mišių, bus renkamos aukos Marijos radijui. Vyksta radijo renginys – Adventinis Marijatonas, kurio metu renkamos aukos Marijos radijo veiklai ir išlaikymui. 
Kviečiame aktyviai dalyvauti Marijatone ir savo auka prisidėti prie šio radijo misijos. Atvyks Marijos radijo savanoriai. 

Kviečiame įsigyti katalikišką literatūrą: „Artuma“, „Žodį tarp mūsų“, „Magnificat“, "Kelionė - Bernardinai.lt", „Ateities“ žurnalą, laikraštį "XXI amžius" ir kitus katalikiškus leidinius.

 Dėkojame tikintiesiems už aukas.
 

 

   
    spacer      
   
© Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, 2007–2021
   
Į Jono Pauliaus II piligrimų kelią