aktualu
parapija
šventovė
mažoji bažnyčia
adoracija
sakramentai
ekskursijos
ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais
9.30, 11, 12.30, 18 val.

Šiokiadieniais
18 val.

Užsisakykite
    
   
   
   
       
   
 
 
 

SEKMADIENIO SKELBIMAI

2021-11-28

  • Šiandien prasideda Adventas ir naujieji bažnytiniai metai. Advento sekmadieniais 7.30 val. mažojoje Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje ir 9.00 val. bazilikoje vyks Rarotų pamaldos, bus šventinami kalėdaičiai. Advento metu, penktadieniais, tikintiesiems yra privalomas pasninkas. Bažnyčia kviečia susilaikyti nuo pasilinksminimų ir visuomenę kviečia daryti gailestingumo darbus.
  • Šiandien 12.00 val. konferencijų salėje vyks Sinodinio kelio pirmasis susitikimas, tema „Kelionės bendrakeleiviai“. Bazilikoje yra lankstinukai, kurie supažindina su šio susitikimo tema. Kviečiame prisijungti, peržvelgti klausimus apmąstymui, pasidalinti įžvalgomis.
  • Taip pat kviečiame išsakyti savo nuomonę apie Bažnyčią, Jos Misiją šiuolaikiniame pasaulyje, savo parapijoje, kviečiame užpildyti anketą, esančią bazilikos gale ir anketą įmesti į anketų dėžutę.
  • Rytoj, lapkričio 29 d., 18.00 val. Šv. Mišiose melsimės už poetą, rašytoją, žurnalistą, redaktorių Robertą Keturakį, minit jo 30-tąją dieną po mirties. Po šv. Mišių konferencijų salėje – Atminimo valanda su Robertu Keturakiu.
  • Parodų salėje kviečiame aplankyti veikiančią Lauros Steponavičiūtės tapybos darbų parodą.
  • Tikinčiųjų žiniai, jeigu mirė Jūsų artimas žmogus, laidotuvių dienoje yra galimybė į bažnyčią atnešti karstą ar urną. Jums patogiu laiku yra aukojamos šv. Mišios už velionį. Primename, kad bažnyčioje specialiomis apeigomis pagerbiami mirusio žmogaus kūnas arba pelenai.
  • Mieli tikintieji, baziliką puošia vitražai languose. Ačiū Jums, kurie remiate šios bazilikos puošybą. Kviečiame pagal galimybės ir toliau remti savo auka mūsų baziliką.
  • Kviečiame įsigyti žurnalus „Artuma“, „Kelionė su Bernardinais“, meditacinę knygelę "Žodis tarp mūsų“, laikraščius XXI amžių ir „Prisikėlimą“.
  
 

 

   
    spacer      
   
© Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, 2007–2021
   
Į Jono Pauliaus II piligrimų kelią