aktualu
parapija
šventovė
mažoji bažnyčia
adoracija
sakramentai
ekskursijos
ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais
9.30, 11, 12.30, 18 val.

Šiokiadieniais
18 val.

Užsisakykite
    
   
   
   
       
   
 
 
 

SEKMADIENIO SKELBIMAI

2020-03-29

  • Lietuvos vyskupai praneša, paskelbus karantiną, nuo kovo 16 d. nebevyksta jokios viešos pamaldos. Vyskupai  ragina tikinčiuosius neiti į bažnyčias, bet stebėti kunigo aukojamas šv. Mišias per TV, internetą, klausytis radijo transliacijų. Saugokime save ir artimuosius!
  • Tikinčiųjų dėmesiui, užsakant šv. Mišias telefonu arba el. p.: parapija@prisikelimas.lt;  vytautas002@gmail.com prašome sakyti ar rašyti Jūsų pageidaujamą intenciją už ką... (pvz: Vyto 1 met., Stasio 30 d. , gyv. int. Marijai prašant Dievo palaimos ir sveikatos ir t.t. ). Nesant galimybės perduoti auką į rankas, ją galima pervesti į parapijos sąskaitą,   tik mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti  „Auka už Mišias".
  • Mūsų  rekvizitai:  Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, Juridinio asmens kodas 191118123,Žemaičių g. 31A, LT-44175 Kaunas,AB „Swedbank“, a/s LT 75 7300 0100 0224 6681,
  • Mieli tikintieji, ir toliau šiais metais puošime vitražais šią baziliką. Jūsų šeimos ar asmeninė auka yra labai svarbi, kad galėtume įgyvendinti šį sakralų projektą. Kviečiu apsvarstyti savo šeimoje ar yra galimybė paremti auka langą vitražu ir įsiamžinti  šioje bazilikoje?  Tai gera proga padėkoti Dievui už gyvenimą, šeimą ir globą. Dėkojame už aukas.
  • Marijos radijas - krikščioniškas balsas jūsų namuose.  Kviečiame tikinčiuosius klausytis Marijos radijo laidų. Dėkojame visiems, kad savo malda ir auka prisidedate prie Marijos radijo misijos. Marijos radijas išsilaiko tik Jūsų paramos dėka.
 

 

   
    spacer      
   
© Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, 2007–2015
   
Į Jono Pauliaus II piligrimų kelią