Kauno Prisikėlimo parapija
aktualu
parapija
šventovė
m_linija
ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais
9.30, 11, 12.30, 18 val.

Šiokiadieniais
18 val.

m_linija
m_linija
Skelbimai

Lapkričio 14 d. organizuojama piligriminė kelionė po Šventąją žemę

Paskelbta: 2007-08-27

                                                          IZRAELIS
                                           Pažintinė-piligriminė kelionė (lėktuvu)

1 DIENA. Skrydis į Tel Avivą.

2 DIENA. Oro uoste jus pasitiks Izraelio turizmo agentūros atstovas - licencijuotas gidas, kuris jus lydės visos kelionės metu. Vykstate į viešbutį.
Poilsis viešbutyje.
Vykstate į Cezarėją - senąjį kryžiuočių uostą, romėnų laikų Izraelio sostinę. Vykstate į Haifą: Karmelio kalnas ir Bahajų sodai. Pavakary ekskursija po Tel Avivą – Jafą (Didžioji mečetė, bokšto laikrodis, dailininkų kvartalas...). Vykstate į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.


3 DIENA. Pusryčiai. Ekskursija po Galilėją – vietas, susijusias su Kristaus tarnystės pradžia. Apsilankysite Nazarete. Čia buvo paskelbtas Dievo žodis ir prabėgo Kristaus vaikystė. Pamatysite Šventosios Šeimos namą, Marijos Apreiškimo baziliką, Šv. Grotą, kurioje archangelas Gabrielius apsireiškė Marijai. Aplankysite Kaną, kur Jėzus rodė savo stebuklus. Pakilsite į Taboro kalną, nuo kurio žvilgsniu aprėpsite visą Galilėją. Pasiekę Golano aukštumas, nuo Bentalo kalno apžvelgsite Siriją ir Izraelį. Vykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Galilėjoje.


4 DIENA. Pusryčiai. Ekskursijos po Galilėją tęsinys: Kafernaumas – pažintis su miestu, aplankant Šv. Petro namą-muziejų, Tiberija – seniausias Galilėjos miestas, buvęs Judėjos filosofijos centras, dabar - šiuolaikinis turistinis kurortas. Aplankysite Tabchą, kur Jėzus rodė stebuklus. Pakilsite į Palaimos kalną. Plaukimas laivu Galilėjos jūra. Vykstate prie Jordano upės. Grįžtate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Galilėjoje.


5 DIENA. Pusryčiai. Aplankote istorinį romėnų miestelį - Beit Šin-Šitopolį. Vykstate į Betliejų. Apsilankote Kristaus gimimo bažnyčioje, Piemenėlių laukuose ir bažnyčioje, Šv. Kotrynos vienuolyne. Vykstate į Jeruzalę. Aplankote Alyvų kalną, Getsemanės sodus. Vakarinė Jeruzalės siena, XV a. žydų kvartalas, Karaliaus Dovydo kapas, menė, kurioje Jėzus valgė paskutinę Vakarienę, Amžinojo Miego bažnyčia. Vakarienė. Nakvynė.


6 DIENA. Pusryčiai. Ekskursija po Jeruzalę – miestą, atspindintį ne tik krikščionybės ir musulmonų, bet ir visos žmonijos istoriją. Ekskursijos metu aplankysite Dievo tarno ir Visų Tautų bažnyčias, Kidrono slėnį, Šv. Marijos kapą, Šv. Onos bažnyčią, pastatytą Mergelės Marijos gimimo vietoje. Jeruzalės sienas, Šv. Stepono vartus, Raudų sieną. Jeruzalėje Kristaus kančios keliu kilsite į Golgotos kalną, Viešpaties Karsto bažnyčią. Vykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.


7 DIENA. Pusryčiai. Judėjos dykuma vykstate prie Negyvosios jūros, aplankant Kumraną. Negyvoji jūra – pati giliausia dauba žemės rutulyje. Prisotintas mineralinių druskų vanduo ir gydomieji purvai atjaunina, atstato jėgas. Kelionę tęsiate per Aravos dykumą į Eilatą, pakeliui aplankydami Timnos nac. parką (pamatysite nuogame dykumos peizaže iškilusias didingas raudonąsias uolas, vadinamas karaliaus Saliamono stulpais). Vykstate į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Eilate.


8 DIENA. Pusryčiai. Laisvas laikas Eilato kurorte. Už papildomą mokestį siūlomos išvykos: safaris džipais, kruizas jachta, išvyka laivu į Koralų salą, išvyka į povandeninę observatoriją, plaukiojimas su delfinais. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Eilate.


9 DIENA. Pusryčiai. Laisva diena Eilato kurorte. Atsisveikinimo vakarienė. Vakare išvykstate Tel Avivo link.

10 DIENA. Skrydis į Vilnių.

Kaina 3499 Lt


(Kaina asmeniui 2-viečiame kambaryje. Vienviečio kambario priemoka – 560 Lt)


Kelionės data 2007 11 14 - 11 23


Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Skrydis lėktuvu į Tel Avivą ir atgal,
• 8 nakvynės viešbučiuose, 8 pusryčiai ir 7 vakarienės,
• atsisveikinimo vakarienė Eilate,
• vietinio rusakalbio gido paslaugos,
• kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos visos kelionės metu,
• vietiniai pervežimai komfortabiliu autobusu,
• įėjimo bilietai į visus mokamus objektus.

Pastabos/Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• Oro uostų mokesčiai - 213 Lt (programos sudarymo dieną),
• arbatpinigiai gidui ir vairuotojui,
• keičiantis skrydžių grafikui, programa bus koreguojama,
• objektų skaičius ir lankymo tvarka gali kisti,
• iškilus pavojui dėl turistų saugumo, Izraelio turizmo organizatoriai pasilieka sau teisę keisti programą,
• poilsis viešbutyje Netanijoje (2 kelionės diena) atvykus skaičiuojamas kaip nakvynė, nes Izraelyje viešbučio para yra nuo 14 val. iki 14 val.

Į viršų atgal
   
© Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, 2007–2021