Kauno Prisikėlimo parapija
aktualu
parapija
šventovė
m_linija
ŠV. MIŠIOS

Sekmadieniais
9.30, 11, 12.30, 18 val.

Šiokiadieniais
18 val.

m_linija
m_linija
Skelbimai

Atvirų paskaitų ciklas „Ankstyvojo pensijinio amžiaus asmenų sveiko senėjimo įgūdžių formavimas“

Paskelbta: 2009-01-23

 

2009 m.  organizacija Caritas tęsia  atvirų paskaitų ciklą visuomenei, pristatant sveiko senėjimo idėjas. Jame kviečiami dalyvauti visi brandūs sveika gyvensena besidomintys žmonės, siekiantys daugiau sužinoti apie savo sveikatą bei galimybes išlikti sveiku ir nepriklausomu kaip galima ilgesnį laiką. Taip taip pat kviečiami šeimų nariai ir artimieji, prižiūrintys savo sergančius šeimos narius bei siekiantys padėti senstantiems savo artimiesiems.
Dalyvavimas paskaitų cikle yra nemokamas. Tai puiki galimybė pasisemti naujų žinių, sutikti įdomių pašnekovų bei intelektualiai praleisti laiką.

Paskaitų metu bus nagrinėjamos tokios temos, kaip senėjimas ir jo ypatumai, apžvelgiami psichologiniai, dvasiniai, fiziniai ir emociniai poreikiai, fizinio aktyvumo vyresniame amžiuje galimybės, traumų prevencija vyresniame amžiuje, sunkiai sergančio ir mažai judančio asmens priežiūra bei savipriežiūra, socialinė parama vyresniame amžiuje (pašalpos, lengvatos, pensijos), dvasinio sergančiojo ir mirštančiojo palydėjimo ypatumai, chroniškų ligų, tokių kaip cukrinis diabetas ar išsėtinė sklerozė pasireiškimas ir kontrolė.


Paskaitos vyksta: Vilniuje:. šv. Jono vienuolyne (Antakalnio g. 27). Informacija: tel. 8-5-2122577
Kaune: Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios salėje (Žemaičių g. 31b). Informacija tel. 8-683-18181
Panevėžyje: Vyskupijos Caritas Panevėžio Kristaus Karaliaus parapijos koplyčioje (Katedros a. 1). Informacija tel. 8-683-17937 

Vasario 10 d.  d.  16.30 d. „Sąnarių ligos ir jų profilaktika"Paskaita vyks Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčios konferencijų salėje,
adresu: Žemaičių g. 31b.


Dalyvavimas paskaitose nemokamas!
Daugiau informacijos telef.: 8-683-18181
el.paštu: lc.slauga@gmail.com

Projektą remia Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija

Į viršų atgal
   
© Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, 2007–2015